Pamiętajmy o tych, co odeszli na zawsze....
Uśmiech chwili powoduje, że odkrywamy w sobie zdolność dostrzegania tego co niewidoczne, rzeczy pozornie bezcelowe stają się ważne, jasne, a My potrafimy czerpać radość z drobnostek, które daje nam życie....
wtorek, 1 listopada 2016
4 komentarze:
Bardzo dziękuje za wszelkie komentarze. Ciesze się,że został ślad po Tobie drogi czytelniku:))
Jeśli podoba Ci się mój blog dodaj go proszę do obserwowanych, będzie mi miło.
Pamiętaj jednak i uszanuj moją prośbę - nie wyrażam zgody na kopiowanie zdjęć i treści na innych stronach internetowych.
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)

Pamiętajmy... w sercu, w modlitwie...
OdpowiedzUsuńja rozpisałam się w tym roku... o tej właśnie pamięci.... tylko ciut inaczej
Pozdrawiam
[*]
OdpowiedzUsuń:(
OdpowiedzUsuńPamiętajmy bo jak długo pamiętamy, Oni są z nami.
OdpowiedzUsuń