wtorek, 21 czerwca 2016

Kolorowo i wesoło

Witajcie!!
Dzisiaj będzie kolorowo i wesoło, gdyż przychodzę do Was z propozycja podziękowania dla nauczyciela lub Pani z przedszkola. Zapraszam!
Zanim rozpocznę tego posta pragnę Wam podziękować  za obecność i serdeczne słowa zostawione pod ostatnią kartką. Powiem Wam, że mnie osobiście motyle ujęły i bardzo mi się podobają, mają w sobie to coś, co przyciąga wzrok....mój na pewno!

Dzisiaj mam lenia, oczy same mi się zamykają, nie mam na nic siły. Jakiś dzień kiepski. Ale znalazłam czas i chęci na to, aby pokazać  propozycje podziękowania dla Pani z przedszkola. Niestety zdjęcia nie są najlepszej jakości, bo mój aparat powolutku odmawia współpracy, ale to nie powód, aby nie zaprezentować niezwykle kolorowej i wesołej karteczki.

 Grafika przedstawiająca wesołego kota z myszą, która swoje odleżała w szufladzie z przydasiami idealnie wkomponowała się w kartkę o niebanalnym kształcie.   

 Postanowiłam, że dużą ozdobą mojej dzisiejszej pracy będzie  kokarda w kolorze malinowym. I do tego piękne kwiaty w kolorze ciemnej czerwieni, takiej samej jak ozdobna serwetka, którą widzicie jako tło kartki.
 Karteczka nie należy do płaskich,z dużą pomocą przychodzą  kosteczki dystansowe, które podnoszą elementy .
 Mam nadzieję, że Pani Jola będzie zadowolona, gdy dostanie wesołą karteczkę.

Spokojnego popołudnia Wam życzę i pozdrawiam!

8 komentarzy:

Bardzo dziękuje za wszelkie komentarze. Ciesze się,że został ślad po Tobie drogi czytelniku:))

Jeśli podoba Ci się mój blog dodaj go proszę do obserwowanych, będzie mi miło.

Pamiętaj jednak i uszanuj moją prośbę - nie wyrażam zgody na kopiowanie zdjęć i treści na innych stronach internetowych.

Najchętniej czytane posty:)